Kilka słów ...

Przedsiębiorstwo BEZPOL Sp. z o.o. powołane zostało do życia w 1994 roku. Specjalizuje się od początku istnienia w ochronie obiektów, ochronie fizycznej przedsiębiorstw, monitoringu systemów alarmowych i monitoringu wizyjnym. Nasze grupy interwencyjny oraz nasi kooperancji zapewniają bezpieczeństwo klientom na terenie całej Polski. Posiadamy nowoczesne ogólnopolskie centrum monitoringu współpracuje z każdym z systemów alarmowych i wszystkimi systemem wizyjnymi, jakie do tej pory pojawiły się w Polsce.

Posiadamy własne grupy serwisowe, zapewniające szybkie i skuteczne usunięcie wszelkich problemów związanych z Państwa zabezpieczeniami technicznymi w domu i firmie. Montujemy i wdrażamy najnowsze rozwiązania techniczne służące do ochrony życia i mienia klientów, którzy powierzyli nam swoje bezpieczeństwo.

Ochrona jest naszą pasją i czujemy się w swojej pracy pewnie, będąc profesjonalistami i specjalistami tej trudnej branży.

Kadra

Nieprzerwanie zapewniamy od lat miejsca pracy dla setek doświadczonych agentów ochrony, serwisantów, pracowników dozoru, osób utrzymujących czystość w firmach i kadry najlepszych inżynierów, elektroników i informatyków. Zespół nasz jest w pełnej gotowości przez dwadzieścia cztery godziny siedem dni w tygodniu.


Dzięki posiadaniu własnego centrum szkolenia Bezpol i wdrażaniu nowoczesnych technik szkolenia podnoszących wiedzę i umiejętności każdego z nas jakość usług oferowanych dla Państwa z każdym dniem jest wyższa i lepsza niż większość usług oferowanych przez naszych konkurentów. To inni starają się nam dorównać pod wzgledem wiedzy, rzetelności i opinii klientów o naszej pracy.

Od lat szkolimy pracowników ochrony dla innych agencji ochrony, banków i urzędów pracy. Jednocześnie jesteśmy cenionym i szanowanym pracodawcą. Dajemy dobrą i stabliną pracę, cieszącą się z dnia na dzień większym szacunkiem społeczeństwa.

Markę BEZPOL zbudowali ludzie swoją dobrą pracą.

Wyposażenie

Posiadamy oczywiście dużo broni, pistoletów maszynowych i strzelb gładkolufowych. Nasza broń w rękach naszych pracowników ochrony to pełne bezpieczeństwo dla naszych klientów i pewne zagrożenie dla przestępców. Wszystkie jednostki broni są zabezpieczane w sposób zgodny z wymogami stawianymi przez MSW i pod stałym nadzorem.

Serwerownie BEZPOL zapewniają nieprzerwaną pracę systemów monitoringu i oparte są na własnych, inowacyjnych systemach zarządzania zadarzeniami. Posiadamy wydzielone częstotliwości radiowe, systemy własnej komuikacji tunelowej oraz systemy zasilania awaryjnego dla naszego Ogólnopolskiego Centrum Monitoringu i każdego z systemów alarmowych zainstalowanych w obiektach naszych klientów.

Samochody serwisu technicznego, przedstawicieli i grup interwencyjnych spotkacie na drogach w całym kraju. Ich nadmierna prędkość będzie zawsze spowodowana dbałością o naszych klientów.

Człowiek z łukiem i strzałami, jest bardziej odpowiedzialny niż ten z gołymi rękami.

Współpraca

BEZPOL podjął współpracę z największymi firmami naszej branży stając się jednoczenie zleceniodawcą jak i podwykonawcą. Nie zapominamy jednak o mniejszych i zachęcamy do wspólpracy z nami. Dzięki korzystnym umowom i dobrej pozycji naszej agencji jesteśmy zdolni wspólnie zaoferować konkurencyjną ofertę dla klientów na terenie całej Polski. Dzięki kooperacji nie pozostawiamy klienta bez ochrony i możemy wykonać najtrudniejsze zlecenia. Wymiana doświadczeń i uważne wsłuchwanie się w oczekiwania naszych klientów podniosło poziom bezpieczeństwa w obszarach naszej ekspansji.

Współpraca z nami otwiera zamknięte drzwi, których nie musisz wyważać.

Ubezpieczenie ...

Jesteśmy profesjonalni i dążymy do perfekcji w naszje pracy. Jednak dobrze wiemy, że nie ma ludzi doskonałych i dlatego BEZPOL posiada pełne ubezpieczenie deliktowe i kontraktowe swojej działalności obejmujące także ubezpieczenie wartości konwojowanych. Jednocześnie wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów uzyskaliśmy dla Was możliwość 50 % zniżki na składki ubezpieczeniowe od włamania i kradzieży dla obiektów z zamontowanym systemem alarmowym naszej firmy lub podłączonym do Ogólnopolskiego Centrum Monitoringu BEZPOL.

SOHO - Free HTML Template • Developed by Code Play Studios • 2017 • Powered by BEZPOL and MODX